NAŠA PONUKA

Pri renovácii alebo stavbe nových podláh v prevádzkových priestoroch, ale aj rodinných domoch je dnes vďaka vývoju v stavebníctve možné použiť priemyselné podlahy alebo liate epoxidové podlahy. Výhodou epoxidových podláh je široké použitie, odolnosť, rýchlosť realizácie a priestor na rôzne farebné variácie. Ďalším z atribútov sú dobré mechanické a chemické vlastnosti, vďaka ktorým vedia pretrvať aj v náročných podmienkach rôznych prevádzok dlhú dobu.

Široké možnosti farebných odtieňov umožňujú vytvoriť originálny dizajn a rôzne úpravy povrchu  podľa požiadaviek zákazníka. Navyše sú ú hygienicky a zdravotne nezávadné a majú samonivelizačné schopnosti.

Každá požiadavka na podlahu je iná! Počet metrov, farebnosť, povrchová úprava preto je každá požiadavka spracovaná a ocenená individuálne.

Ak máte záujem o nezáväznú kalkuláciu zašlite nám prosím vyplnený formulár CENOVÁ PONUKA.

Liate epoxidové podlahy

Liate epoxidové podlahy realizujeme s certifikovanými materiálmi vo všetkých odvetviach priemyslu napr. potravinárskom, farmaceutickom, chemickom, ťažkom priemysle, občianskej a bytovej výstavbe, napr. liate epoxidové podlahy sú vhodné do skladu, výrobnej haly, garáže, servisu, dielne, predajne, nemocnice, školy, kuchyne, nákupného centra, administratívnej budovy, kancelárie, reštaurácie, domu, bytu.

Bezprašné nátery podláh

Epoxidové nátery realizujeme s certifikovanými materiálmi ako povrchovú úpravu starých a nových betónových podláh a plôch a tým zabezpečujeme bezprašnosť povrchu  a estetickú vyváženosť. Epoxidové nátery je možné realizovať napr. do skladu, výrobnej haly, garáže, servisu, dielne, predajne, nemocnice, školy, kuchyne, nákupného centra, administratívnej budovy a i.

Liate antistatické podlahy

Liate epoxidové antistatické a elektrostaticky vodivé podlahy realizujeme s certifikovanými materiálmi v priestoroch kde sa vyžadujú najnižšie elektrostatické hodnoty typické v priemysle kde montáž, inštaláciu, balenie, testovanie alebo preprava vyžaduje čistú prevádzku napr. farmaceutický a automobilový priemysel, výrobné haly, sklady, počítačové sály, operačné sály, ambulancie a i.