LIATE PODLAHY – PONUKA

Priemyselné vs liate podlahy

Pri renovácii alebo stavbe nových podláh v prevádzkových priestoroch, ale aj rodinných domoch je dnes vďaka vývoju v stavebníctve možné použiť priemyselné podlahy alebo liate epoxidové podlahy. Výhodou epoxidových podláh je široké použitie, odolnosť, rýchlosť realizácie a priestor na rôzne farebné variácie. Ďalším z atribútov sú dobré mechanické a chemické vlastnosti, vďaka ktorým vedia pretrvať aj v náročných podmienkach rôznych prevádzok dlhú dobu.

Široké možnosti farebných odtieňov podľa vzorkovníka RAL umožňujú vytvoriť originálny dizajn a rôzne úpravy povrchu podľa požiadaviek zákazníka. Navyše sú hygienicky a zdravotne nezávadné a majú samonivelizačné schopnosti.

Každá požiadavka na podlahu je iná! Počet metrov, farebnosť, povrchová úprava preto je každá požiadavka spracovaná a ocenená individuálne.

Ak máte záujem o nezáväznú kalkuláciu zašlite nám prosím vyplnený formulár CENOVÁ PONUKA.

Liate epoxidové podlahy - v sklade, cena, vzorkovník RAL

Liate epoxidové podlahy

Liate epoxidové podlahy realizujeme s certifikovanými materiálmi vo všetkých odvetviach priemyslu napr. potravinárskom, farmaceutickom, chemickom, ťažkom priemysle, občianskej a bytovej výstavbe, napr. liate epoxidové podlahy sú vhodné do skladu, výrobnej haly, garáže, servisu, dielne, predajne, nemocnice, školy, kuchyne, nákupného centra, administratívnej budovy, kancelárie, reštaurácie, domu, bytu.

Epoxidový náter podlahy - na betón, do dielne, výrobnej haly

Bezprašné nátery podláh

Epoxidové nátery realizujeme s certifikovanými materiálmi ako povrchovú úpravu starých a nových betónových podláh a plôch a tým zabezpečujeme bezprašnosť povrchu  a estetickú vyváženosť. Epoxidové nátery je možné realizovať napr. do skladu, výrobnej haly, garáže, servisu, dielne, predajne, nemocnice, školy, kuchyne, nákupného centra, administratívnej budovy a i.

Liate antistatické podlahy - elektrostatické, vodeodolné, RAL farby

Liate antistatické podlahy

Liate epoxidové antistatické a elektrostaticky vodivé podlahy realizujeme s certifikovanými materiálmi v priestoroch kde sa vyžadujú najnižšie elektrostatické hodnoty typické v priemysle kde montáž, inštaláciu, balenie, testovanie alebo preprava vyžaduje čistú prevádzku napr. farmaceutický a automobilový priemysel, výrobné haly, sklady, počítačové sály, operačné sály, ambulancie a i.