Ako prebieha tvorba cenovej ponuky

liata podlaha do domu - cena

Liata epoxidová podlaha v zrubovom dome 

Pre každého zákazníka je cieľom, aby popri kvalite získal pri nákupe aj možnosť priaznivej ceny. Nie vždy je však dobré, aby sme sa snažili len ušetriť. To platí najmä pri tak dôležitej veci, ako sú podlahy. Aby boli obe strany spokojné, musíte si uvedomiť, čo zahŕňa cena liatej podlahy za m². Tá sa odvíja od viacerých kritérií. Dôležité je, aké sú rozmery vášho priestoru. Následne rozhoduje aj samotná lokalita objektu. Asi najdôležitejším faktorom je výmera garáže, priemyselnej haly či inej miestnosti.

Cena môže byť navýšená v prípade, ak nie sú dodržané dostatočné požiadavky na podklad. Betón totiž môže byť vydrolený alebo popraskaný. Vtedy je nutné investovať do jeho úpravy, čo vám však vieme zrealizovať aj my a vyrovnať ho do takej podoby, aby sa mohla naniesť epoxidová podlaha. Každá cenová ponuka je spracovaná individuálne po zadaní požiadavky po obhliadke objektu alebo na našom webe.

Porovnanie cien za m² u rôznych druhov podláh do interiéru

Ako sme už spomenuli, cena liatej podlahy v byte býva individuálna. Líši sa najmä podľa toho, aký druh podlahy si zvolíte. V dnešnej dobe máte na výber veľké množstvo jej prevedení. Konkrétne v našej spoločnosti epox to sú spomínané liate epoxidové podlahy, liate antistatické podlahy či epoxidový náter podlahy. T