Neviete sa rozhodnúť akú podlahu dať do garáže?

Garáž je miesto, ktorým sa chvália najmä muži. Prioritne síce slúži na uskladnenie motorového vozidla, často sa však využíva aj ako odkladací priestor, dielňa či dokonca priestor na rôzne spoločenské aktivity. Práve preto by ste nemali dbať len na jej správne rozmery či estetickosť, ale aj na vhodnú  podlahu. Práve v garáži je totiž zvýšená pravdepodobnosť jej poškodenia z dôvodu dlhodobého zaťaženia, únikom paliva, oleja či kvapalín alebo negatívneho účinku vody a posypovej soli.

Dnes máte našťastie na výber veľké množstvo ich variácií, preto už nie je tak ťažké určiť, akú podlahu do garáže potrebujete práve vo vašom prípade. Existujú tri typy podláh do garáže: gumová, plastová a liata epoxidová podlaha. Práve v tomto článku vám vysvetlíme rozdiely medzi nimi či ich najväčšie výhody.

liata podla do garáže

 Liata epoxidová podlaha do garáže

V prípade tohto druhu priemyselnej podlahy do garáže sa môžeme baviť o realizácii pomocou certifikovaných materiálov, ktoré sú vhodné nielen do tohto priestoru, ale aj napríklad pri skladoch, dielňach, servisoch či výrobnej haly. Svoje uplatnenie nájdu vo všetkých odvetviach priemyslu, najmä vo  farmaceutickom, chemickom, potravinárskom či ťažnom. Ich inštalácia je možná aj v novostavbách či v rekonštruovaných priestoroch. To umožňuje fakt, že ju môžete aplikovať priamo na nový betón. Ak je však betón popraskaný alebo vydrolený, naši pracovníci ho vedia upraviť do potrebnej podoby. Nemusíte sa báť ani malej škály farieb. Priestor si môžete vytvoriť podľa svojich predstáv a jedinečný vďaka vzorkovnice farieb RAL.

Čo sa týka požiadaviek na podklad, nemusíte sa báť ve