Liate podlahy v komerčných objektoch

Liate epoxidové podlahy sú momentálne veľkým hitom na našom trhu. Ide o voľbu, ktorá sa vyplatí pre takmer každého zákazníka. Oproti iným druhom disponuje niekoľkými výhodami. V prvom rade ide o jej široké využitie v rôznych priestoroch. Mnoho ľudí si myslí, že sa hodia výlučne len do garáži či priemyselných hál. Áno, patria medzi najvyužívanejšie podlahy v rôznych druhoch priemyslu či dokonca pri viacpodlažných či podzemných  parkoviskách, keďže sú známe svojou maximálnou odolnosťou.

Treba však dodať, že sa stávajú čoraz viac aj terčom zákazníkov, ktorí potrebujú kvalitne vyriešiť problematiku podlahy v komerčných priestoroch. Naprázdno u nás teda neobídu ani majitelia baru, obchodu či zdravotníckych zariadení. Ide o ideálnu voľbu pre fitnescentrum či do autoservisu, navyše teraz ponúkame aj veľmi praktické a zdravotne nezávadné podlahy do ordinácie.

liata podlaha v ordinácii

 Výhody použitia liatych epoxidových podláh

Výhody použitia liatych epoxidových podláh v zdravotníckych zariadeniach. Ak potrebujete vyriešiť otázku, aké podlahy sa hodia do ambulancie či do ordinácie, správna odpoveď sú liate epoxidové. Práve v týchto priestoroch totiž musia spĺňať prísne hygienické štandardy, ktoré sú nevyhnutné pre zdravotníctvo. Keďže sa jedná o bezšpárové typy, tak sa zamedzí šíreniu mikroorganizmov a baktérií. Ak sa bavíme o operačný sálach, zvoľte antistatické a elektrostaticky vodivé podlahy. Veľkou výhodou je ich ľahké udržiavanie a čistenie. Takto dosiahnete vysokú úsporu nákladov, ktoré sú spájané s údržbou iných druhov dlažieb.