Typy priemyselných podláh

Kvalitné priemyselné podlahy sú základom úspechu každého podnikania. Mnoho spoločností ich výber zanedbáva, čo môže mať veľmi negatívny vplyv na financie či samotné fungovanie firmy. Preto by sa nemalo stávať, aby sme si práve túto problematiku zvolili za tú, na ktorej budeme chcieť ušetriť.

V dnešnej dobe sa dá zvoliť z viacerých druhov, ktoré sa rozlišujú v niekoľkých aspektoch. Základnými typmi sú gumové, PVC, betónové, pancierové a liate priemyselné podlahy. Každá z nich má svoje špecifické vlastnosti a hodí sa na iné používanie. Avšak ak vsadíte na našu firmu epox, garantujeme vám maximálnu kvalitu garantovanú využívaním osvedčených patentovaných a certifikátmi podložených materiálov od renomovaných výrobcov.

liata priemyselná podlaha

 Využitie priemyselných podláh

Priemyselné podlahy sa líšia od tých, ktoré využívame doma, na záhrade či napríklad v garáži. Ich využitie je úplne odlišné a musia spĺňať iné parametre či vlastnosti. To sa dá jednoducho vysvetliť napríklad pri potravinárskom priemysle. Ten zahŕňa rôznorodú škálu odborov, ktoré sú zaťažené viacerými prevádzkovými nárokmi na samotné podlahy. Tu môžeme zaradiť ich napríklad mechanickú, chemickú či teplotnú odolnosť, trvanlivosť a hygienickú nezávadnosť To platí aj pri výrobných halách, kde je vysoký nápor na dlažbu a práve tu existuje najväčšie riziko ich poškodenia rôznymi chemikáliami alebo inými látkami. Dôležité je, aby ste si zvolili ne